-17%

Masakage Shimo Petty (officemes), 120 mm

€ 289,00 € 239,00 (inclusief btw)
Het artikel is uitverkocht.

Masakage Shimo Petty 12 cm, 

Dit Japanse officemes heeft een kern van Japans Shirogami #2 "white paper" niet- roestvast carbonstaal met een zeer fraai damast patroon. Het dubbelzijdig geslepen lemmet heeft een damastpatroon met rechte x-vormige hoeken die gemaakt zijn met een speciaal ontwikkelde hamer. Dit geeft het effect van ijsbloemen op een ruit, vandaar ook de naam Shimo wat vorst betekend in het Japans. Dit mes is volledig met de hand gesmeed door de jonge meestersmid Yu Kurosaki en is uniek in zijn soort. Het lemmet is zeer dun en handmatig geslepen en heeft geen verdikkingen waardoor slijpen zeer gemakkelijk is. Een officemes is zeer geschikt voor het schillen van fruit en groente en voor het ontvellen en fileren van vis en vlees.. 

  • Lemmetlengte: 120 mm
  • Totale lengte: 255 mm
  • Gewicht: 65-70 gram
  • Staalsoort: kernstaal: Japans Shirogami #2 staal met een beschermlaag met fraaie x-vormige damastlagen. Niet-roestbestendig.
  • Hardheid: 61-63 (Rockwell C)
  • Handvat: Octagonaal licht Honoki (Japanse Magnolia) hout en krop van zwart pakka hout.

Zoals alle Japanse messen zijn de handgemaakte messen van Masakage niet vaatwasmachine bestendig, na elk gebruik schoon- en droogmaken is de beste behandeling voor deze exclusieve producten.

Overzicht

Vragen? Whatsapp

 

  • U kunt betalen met iDeal
  • U kunt betalen met PIN
  • Veilig betalen met Sisow
  • Veilig betalen met Bancontact
  • Maestro
  • Sofort Direct e-Banking
  • Wij bezorgen met PostNL
  • Facebook
  • Instagram
  • Paypal
  • you can pay with creditcard
  • Beware! reviews on Trust Pilot are fake
  • Trusted Shops
  • Pinterest
  • Valued Shops
© 2012 - 2026 Japansemessen.nl | sitemap | rss